تبلیغات ویژه کنفرانسها

خدمات ویژه معرفی و تبلیغات کنفرانسها و همایشهای علمی

توجه مهم: فقط رویدادهای معتبر علمی در شبکه تبلیغات علمی معرفی و تبلیغ می شوند. مبنای اعتبار رویدادها، اعتبار برگزار کننده، کمیته علمی، داوری و حامیان رویداد می باشد. برای رویدادهای دارای فراخوان مقاله، فقط کنفرانسهایی که توانسته اند مجوز سیویلیکا را دریافت نمایند در این شبکه معرفی می شوند. 

اگر برگزار کننده و مجری رویداد علمی هستید که دارای فراخوان مقاله می باشد، برای معرفی و اطلاع رسانی کنفرانس و همایش خود به جای درستی آمده اید. در صورتی که می خواهید کارگاه آموزشی، جلسه همفکری، جلسه رونمایی و رویدادی که شامل فراخوان مقاله نمی باشد را تبلیغ نمایید لطفا به صفحه تبلیغات رویدادها مراجعه فرمایید. در مرحله فراخوان مقاله و ثبت نام شرکت کنندگان در کنفرانس، خدمات شبکه تبلیغات علمی می تواند کمک شایانی به رویداد شما نماید.

تبلیغات VIP کنفرانسها مکمل حمایت سیویلیکا از برگزاری کنفرانس می باشد. کنفرانسهایی که تحت حمایت سیویلیکا برگزار می شوند از اعتبار لازم برای ارائه تبلیغات در شبکه تبلیغات علمی برخوردار هستند. پوشش خبری لازم برای کنفرانسهای تحت حمایت، توسط سیویلیکا صورت می پذیرد و کنفرانسهایی که مایل به انتشار بنرها و یا ارسال ایمیلهای اختصاصی به مخاطبان هر رشته هستند می توانند از خدمات تبلیغاتی دانشین با تخفیفهای ویژه استفاده نمایند.

 

خدماتی که به صورت رایگان به کنفرانسهای دارای فراخوان مقاله تحت حمایت سیویلیکا ارائه می شود عبارتند از:

بسیاری از سایتهای علمی دیگر، اخبار خود را به صورت مستقیم از سیویلیکا و یا یکی از زیر مجموعه های سیویلیکا برمی دارند لذا درج کنفرانس بر روی مجموعه سیویلیکا، باعث انتشار عمومی گسترده خبر همایش در پایگاههای بیشماری می شود.

 

اگر کنفرانس شما هنوز تحت حمایت سیویلیکا نمی باشد، ابتدا فرم ثبت اطلاعات کنفرانس در سیویلیکا را تکمیل فرمایید. حمایت سیویلیکا از همایشها کاملا رایگان می باشد و کنفرانسهایی که از اعتبار علمی و اجرایی لازم برخوردار باشند تحت حمایت سیویلیکا قرار میگیرند.

 

در صورتی که کنفرانس علمی و رویداد شما تحت حمایت سیویلیکا می باشد، می توانید از خدمات تبلیغات VIP دانشین ویژه رویدادهای علمی استفاده نمایید. ما در دانشین می توانیم بنرهای حوزه علمی شما را در پایگاههای متعدد علمی نمایش داده و در سطح وسیعی به دانشجویان، اساتید و پژوهشگران اطلاع رسانی نماییم.

بنرها در چهار سایز تهیه و در شبکه تبادل بنر نمایش داده می شوند. لیست کامل پایگاهایی که بنرهای تبلیغاتی در آنها نمایش داده می شوند در صفحه اول سایت ارائه شده است.

اطلاعات جامع خدمات تبلیغاتی کنفرانسها را می توانید از واحد کنفرانسهای سیویلیکا دریافت نمایید. می توانید طی ساعات اداری با شماره تلفنهای 02188008044، 02188335451 - 02188335452 ، داخلی 2 تماس حاصل فرمایید.