تبلیغات در پایگاه صنعت کنفرانس

مرجع صنعت کنفرانس کشور (confref.ir) یک دانشنامه تخصصی است که با هدف ارائه مطالب آموزشی برای برگزاری هرچه بهتر کنفرانس‌ها راه اندازی شده است. در این پایگاه علاوه بر مطالب آموزشی در خصوص نحوه برگزاری و استانداردهای لازم برای ارتقاء کیفیت سمینارهای علمی و آموزشی، شرکت‌ها و سازمان‌های ارائه کننده خدمات به کنفرانس‌ها نیز معرفی می شوند.

هدف اصلی این پایگاه، ارتقاء استاندارد برگزاری کنفرانس‌ها می باشد چرا که معتقدیم پژوهشگران و اندیشمندان این سرزمین، شایسته بهترین‌ها هستند. این پایگاه به صورت مستقیم برگزار کننده همایش نمی‌باشد.

 

هزینه تبلیغات در مرجع صنعت کنفرانس:

شرکتهای فعال در حوزه برگزاری رویدادها و کنفرانسها، می توانند با درج تبلیغات در مرجع صنعت کنفرانس، به بهترین نحو با مخاطبانی که به دنبال خدمات برگزاری رویداد هستند ارتباط بگیرند. به دلیل وجود محتوای آموزشی و دایرکتوری تخصصی، عمده افرادی که نیازمند حوزه برگزاری کنفرانسها و رویداد هستند حتما به پایگاه مرجع صنعت کنفرانس ایران مراجعه میکنند. 

هزینه درج بنر در پایگاه مرجع صنعت کنفرانس ایران برای دوره یکماه در جایگاه زیر هدر صفحات با ابعاد 728 در 90 پیکسل برابر 1،500،000 تومان می باشد.  محل نمایش بنر در تصویر زیر نمایش داده شده است.