تبلیغات در پایگاه سیتی

پایگاه رتبه بندی شهرداری ها (cty.ir) جایگاه علمی شهرداریها و میزان اهمیت پژوهش برای هر یک از آنها را با تحلیل و بررسی دقیق مقالات علمی منتشر شده در همایشها و مجلات علمی کشور رصد می نماید. نتایج این پایگاه معیاری برای اندازه گیری تعهد شهرداری ها به مدیریت علمی و تخصصی شهرها است.

این سایت با همکاری دو مجموعه شرکت کیمیاخردپارس و پایگاه سیویلیکا ایجاد شده است.

شرکت کیمیاخردپارس با بیش از یک دهه فعالیت موثر در زمینه آموزش و فرهنگ‌سازی تخصصی در حوزه‌های مدیریت بحران، ریسک و HSE، پدافند غیرعامل، متدولوژی ارزش، مدیریت و مهندسی سیلاب، تغییراقلیم و … و ارائه خدمات آموزشی برابر با 220 هزار نفرساعت تا کنون، همچنان در تلاش است تا با تکیه بر کار گروهی و استفاده از دانش روز، نقشی موثر در ارتقای دانش و آگاهی متخصصان و کارشناسان کشور داشته باشد.

مجموعه سیویلیکا به عنوان بزرگترین مرجع نمایه سازی مقالات علمی کنفرانسها و ژورنالهای کشور، تا این لحظه بیش از یک میلیون و یکصد هزار عنوان مقاله را نمایه سازی و تحلیل نموده و ارتباط بسیار نزدیکی با دانشگاهها، پژوهشگاهها و موسسات علمی کشور داشته و پربازدیدترین پایگاههای علمی کشور را مدیریت می نماید.

نتایجی که در این سایت به نمایش گذاشته شده است، بخشی از توانمندی این مجموعه در انجام تحلیلهای علمی است و در صورتی که احساس نیاز نماییم که خروجی ها و تحلیلهای محتوایی ویژه ای برای جامعه حوزه شهری نیاز است، آن را به سایت اضافه میکنیم.