تبلیغات در پایگاه IBRANK.IR

رتبه بندی بانک‌های ایران (www.ibrank.ir) پایگاهی است که رتبه و جایگاه بانک‌های کشور را بر اساس اینکه چقدر در کشور برای هر یک از بانک‌ها مقالات علمی و پژوهشی نوشته شده است، ارائه می‌دهد. کلیه اطلاعات پایه و مقالاتی که مبنای رتبه بندی این پایگاه هستند به صورت کاملا شفاف ارائه شده‌اند.
بر این باور هستیم که میزان تحقیقات علمی در خصوص هر یک از بانک‌های کشور، نشان دهنده اهمیت و جایگاه آن بانک در نزد متخصصان و پژوهشگران حوزه بانکداری و از سوی دیگر نشان دهنده میزان توجه هر بانک به بدنه دانشگاهی و علمی کشور و حمایتی است که از انجام طرح های تحقیقاتی، پژوهشی و حتی پایان نامه های ارشد و دکترا به صورت مطالعه موردی از نظر هر بانک است.
اگر به دنبال محتوای علمی در خصوص بانک‌های کشور و صنعت بانکداری ایران هستید، این پایگاه به شما کمک می کند تا به کلیه مقالات کنفرانس‌ها و ژورنال‌های علمی کشور در این حوزه دسترسی داشته باشید.

 

تبلیغات اختصاصی در پایگاه رتبه بندی بانکهای ایران:

بنر موجود در هدر سایت IBRank.ir می تواند به صورت اختصاصی در اختیار مجموعه های متقاضی نمایش بنر قرار بگیرد. مشخصات و هزینه تبلیغات در این جایگاه به صورت زیر است. اگر علاقه مند به تبلیغات در این جایگاه هستید می توانید فرم انتهای این صفحه را تکمیل فرمایید. 

 

ابعاد بنر نحوه نمایش هزینه ماهانه (تومان) تخفیف
60 در 468 پیکسل اختصاصی و ثابت 800،000 10 درصد سه ماهه

 

برای شروع نمایش بنر در پایگاه رتبه بندی بانکهای ایران، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند. علاوه بر این اگر سوالی یا ابهامی در زمینه نمایش بنرها داشتید هم می توانید از طرق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.