تبلیغات در پایگاه رتبه بندی علمی بیمه ها

رتبه بندی بیمه های ایران (iirank.ir) رتبه و جایگاه بیمه های کشور را بر اساس اینکه چقدر در کشور برای هر یک از بیمه ها مقالات علمی و پژوهشی نوشته شده است، ارائه می‌دهد. بر این باور هستیم که میزان تحقیقات علمی در خصوص هر یک از بیمه های کشور، نشان دهنده اهمیت و جایگاه آن بیمه در نزد متخصصان و پژوهشگران صنعت بیمه و از سوی دیگر نشان دهنده میزان توجه هر شرکت بیمه ای به بدنه دانشگاهی و علمی کشور و حمایتی است که از انجام طرح های تحقیقاتی، پژوهشی و حتی پایان نامه های ارشد و دکترا به صورت مطالعه موردی از نظر هر بیمه است.

کلیه اطلاعات پایه و مقالاتی که مبنای رتبه بندی این پایگاه هستند به صورت کاملا شفاف ارائه شده‌اند. اگر به دنبال محتوای علمی در خصوص بیمه های کشور و صنعت بیمه ایران هستید، این پایگاه به شما کمک می کند تا به کلیه مقالات کنفرانس‌ها و ژورنال‌های علمی کشور در این حوزه دسترسی داشته باشید.

 

تبلیغات اختصاصی در پایگاه رتبه بندی بیمه های ایران:

بنر موجود در هدر سایت رتبه بندی بیمه ها می تواند به صورت اختصاصی در اختیار مجموعه های متقاضی نمایش بنر قرار بگیرد. مشخصات و هزینه تبلیغات در این جایگاه به صورت زیر است. اگر علاقه مند به تبلیغات در رتبه بندی بیمه ها هستید می توانید فرم انتهای این صفحه را تکمیل فرمایید. 

 

ابعاد بنر نحوه نمایش هزینه ماهانه (تومان) تخفیف
60 در 468 پیکسل اختصاصی و ثابت 400،000 10 درصد سه ماهه


تبلیغات عمومی و نمایش رندم بنر:

با استفاده از پکیجهای تبلیغات بنری دانشین، بنرهای شما در سایتهای زیر مجموعه دانشین به صورت تصادفی و رندم نمایش داده می شود. پایگاه رتبه بندی بیمه های ایران، علاوه بر جایگاه هدر، در بخشهای مختلف دارای جایگاه بنر می باشد که بنر شما در این جایگاهها به صورت تصادفی نمایش داده می شود. اگر جایگاه هدر رزرو نشده باشد، در این جایگاه نیز بنرهای رندم نمایش داده می شود. 

پکیجهای تبلیغات بنری دانشین