تبلیغات در پایگاه مرجع مجلات علمی

مرجع مجلات علمی (jref.ir) به عنوان مرجع کلیه مجلات و ژورنال‌های علمی- تخصصی ایرانی و بین المللی فعالیت می‌کند و به منظور دسترسی سریع کاربران به کلیه داده‌های پایه ای ژورنال‌ها و مجلات علمی ایران راه اندازی شده است. در این پایگاه می‌توانید اطلاعات پایه کلیه مجلات علمی و تخصصی را مشاهده نمایید و راهنمایی کاملی برای پیدا کردن ژورنال مورد نظر جهت ارسال و ثبت مقاله خود در این مجلات به شما ارائه می‌کنیم.

 

تبلیغات اختصاصی در مرجع مجلات علمی:

بنرهای پایگاه مرجع مجلات علمی ایران می تواند جایگاه بسیار عالی برای معرفی مجلات و ژورنالهای علمی به جامعه متخصص و پژوهشگرانی باشد که به دنبال مجله مناسب جهت ارائه مقالات با ارزش خود هستند. بر اساس جایگاه و نوع بنر نمایش داده شده هزینه های تبلیغات در پایگاه مرجع مجلات علمی ویژه مجلات به شرح زیر است:

 

ابعاد بنر جایگاه نحوه نمایش هزینه ماهانه (تومان) 
90 در 768 پیکسل زیر هدر در کلیه صفحات اختصاصی و ثابت 500،000 - ویژه مجلات
90 در 768 پیکسل زیر هدر در کلیه صفحات اختصاصی و ثابت  1،000،000 غیر مجلات

کلیه بنرهای فوق دارای تخفیف 10 درصدی سفارش سه ماهه می باشند. 


تبلیغات عمومی و نمایش رندم بنر:

با استفاده از پکیجهای تبلیغات بنری دانشین، بنرهای شما در سایتهای زیر مجموعه دانشین به صورت تصادفی و رندم نمایش داده می شود. پایگاه مرجع مجلات علمی علاوه بر جایگاهای فوق، در بخشهای مختلف دارای جایگاه بنر می باشد که بنر شما در این جایگاهها به صورت تصادفی نمایش داده می شود. اگر جایگاه هدر il رزرو نشده باشد، در این جایگاه نیز بنرهای رندم نمایش داده می شود. 

پکیجهای تبلیغات بنری دانشین