تبلیغات در پایگاه بنانیوز

پایگاه خبری بنانیوز (BanaNews.ir) از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال فعالیت می باشد. این پایگاه به صورت ترکیبی هم به رصد لحظه ای اخبار کلیه پایگاههای تخصصی مرتبط با حوزه صنعت ساختمان می پردازد و هم اخبار مهم عمران، معماری و شهرسازی را تهیه و منتشر می نماید.

از مهمترین خصوصیات این پایگاه، دسته بندی منطقه ای اخبار عمرانی است تا دست اندرکاران بتوانند وضعیت صنعت ساخت و ساز و همچنین فعالیتهای شهرداریها و ادارات شهرسازی و ... را در منطقه خود ملاحظه نمایند. اخباری که رصد می شوند بدون هیچ گونه تغییری و با لینک به منبع اصلی در پایگاه قرار میگیرند.

بنانیوز یکی از پربازدیدترین پایگاههای حوزه صنعت ساختمان می باشد و به دلیل ترکیب دایرکتوری صنعت ساختمان با هاب اخبار کلیه مراجع مرتبط با این حوزه، توانسته است مخاطبان متنوعی را در این زمینه جذب نماید. 

 

تبلیغات اختصاصی  در بنانیوز:

جایگاههای تبلیغاتی در نظر گرفته شده در پایگاه بنانیوز، یکی از بهترین موقعیتهای ممکن برای معرفی خدمات و محصولات مرتبط با حوزه صنعت ساختمان می باشد. این جایگاههای در کلیه صفحات بنانیوز قرار دارند. 

 

ابعاد بنر جایگاه بنر نحوه نمایش هزینه ماهانه (تومان)
90 در 728 پیکسل بنرافقی در کلیه صفحات اختصاصی و ثابت 900،000
250 در 300 پیکسل بنر مربعی در ستون کناری کلیه صفحات اختصاصی و ثابت 500،000

* کلیه پلانهای تبلیغاتی فوق دارای 10 درصد تخفیف سفارش سه ماهه می باشد

 

هزینه درج رپورتاژ آگهی در بنانیوز:

هزینه هر رپورتاژ آگهی در پایگاه بنانیوز 300،000 تومان می باشد. 

 

 

در صورتی که مایل به نمایش بنر و یا انتشار اخبار اختصاصی مجموعه خود در قالب رپورتاژ در پایگاه بنانیوز هستید و یا سوال و پرسشی در خصوص بنرها دارد از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.