تبلیغات در پایگاه مرجع حقوقی ایران

مرجع حقوقی ایران (Solh.ir) با هدف جمع آوری و انتشار اطلاعات علمی حقوقی صحیح، جامع و دقیق به عنوان عضوی از زیر مجموعه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) فعالیت می کند. در تارنمای حاضر منابع دانش حقوق از جمله مطالب آموزشی حقوقی، کتابهای حقوقی و مجموعه قوانین و مقررات در دسترس همگان قراردارد. همچنین مرجع حقوقی ایران بانک جامع نمونه قراردادها و سایر اسناد حقوقی همانند نمونه وکالتنامه، گواهی و اقرارنامه، اظهارنامه، دادخواست، شکواییه، اساسنامه و صورتجلسه های رسمی است که به صورت مستمر گسترش یافته و به روزرسانی می شوند. اطلاعات مجموعه کامل شاغلین در حوزه های مختلف حقوقی شامل وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی دادگستری، مترجمان رسمی، دفاتر اسناد رسمی، ازدواج و طلاق، پیشخوان دولت، پلیس + 10 و دفاتر الکترونیک خدمات قضایی به همراه نشانی تمامی مراجع قضایی سراسر کشور نیز در وبسایت مرجع حقوقی ایران در دسترس قراردارد.

 

مزایای تبلیغات و حضور در مرجع حقوقی ایران

مرجع حقوقی ایران روزانه بیش از بیست هزار نمایش صفحه بنا به اعلام گوگل آنالیتیکز دارد و رنک الکسای بسیار بالایی در حوزه پایگاههای تخصصی و موضوع حقوقی دارد.
در این پایگاه امکان معرفی خدمات شرکتهای حقوقی، انتشارات حوزه حقوقی و ... فراهم می باشد. 
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر می توانید در هر لحظه با آی دی تلگرامی (@infolegaldocs) سوالات خود را مطرح فرمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید. 

 

تبلیغات اختصاصی  در مرجع حقوقی ایران:

جایگاههای تبلیغاتی در نظر گرفته شده در پایگاه مرجع حقوقی ایران، یکی از بهترین موقعیتهای ممکن برای معرفی خدمات و محصولات مرتبط با حوزه حقوقی می باشد. این جایگاهها در کلیه صفحات مرجع حقوقی قرار دارند. 

ابعاد بنر جایگاه نحوه نمایش هزینه ماهانه (تومان)
عرض 240 و ارتفاع 200 پیکسل ستون سمت چپ تمام صفحات اختصاصی و ثابت 1،900،000
عرض 240 و ارتفاع 100 پیکسل ستون سمت چپ تمام صفحات اختصاصی و ثابت 1،200،000

* کلیه پلانهای تبلیغاتی فوق دارای 30 درصد تخفیف سفارش سه ماهه می باشد.

** پلان بنرها شامل یک نوبت ارسال در کانال و اینستاگرام مرجع حقوقی ایران نیز می باشند. 

 

هزینه درج رپورتاژ آگهی در مرجع حقوقی ایران:

هزینه درج رپرتاژ آگهی در پایگاه مرجع حقوقی ایران شامل درج در پایگاه، درج در کانال تلگرامی و اینستاگرام برابر 400،000

*کلیه محتوای رپرتاژ آگهی و درج در کانالها به صورت دائمی می باشند.